Məlumat üçün bildiririk ki, 11 oktyabr 2023-cü il tarixdə Azərbaycan Respublikasının Qeyri-Hökumət Təşkilatlarına Dövlət Dəstəyi Agentliyinin maliyyə dəstəyi, “Mübarizlər” Vətənpərvərliyin
Ölkəmizdə animasiya məktəblərinin yaradılması gələcək planlarımıza daxildir. “Pressinfo” xəbər verir ki, bunu mədəniyyət nazirinin müavini Səadət Yusifova 6-cı ANİMAFİLM festivalının
Azərbaycanın Almaniyadakı səfirliyi və “Azərxalça” ASC-nin birgə təşkilatçılığı ilə Berlində fəaliyyət göstərən Azərbaycan Mədəniyyət Mərkəzində Azərbaycan xalçalarının sərgisi təşkil edilib.
Ağdamda Qızılbaşlar səraslanı Əbdül Dədə bəyəhəsr edilmiş tədbir keşirildi.Azərbaycan tarixinin müxtəlif dövrlərində gələcək üçün tarixi irs qoyub getmiş müqtədir simaların
27.05.2024-cü il tarixində Azərbaycan Respublikası ƏƏSM Sosial Xidmətlər Agentliyinin tərəfdaşlığı ilə Bakı şəhərinin Sabunçu rayonunda yerləşən Ahıl Şəxslər Üçün Sosial